Menu Zavřeno

Oznámení členům

Vážení členové,
máme za sebou složité období. V loňském roce kvůli nákazové situaci nebylo možné uspořádat Členskou schůzi a rušené byly i některé výstavy, včetně Mezinárodního šampionátu v Hradci Králové.

Letos všichni doufáme, že se situace bude dále zlepšovat. V sobotu 12. června 2021 proběhne Národní šampionát v Hradci Králové, dle všeho naposledy v tomto areálu. Dovolí-li pandemická omezení, posuzování přislíbil pan Harold Zoet (Ysselvliedt) z Nizozemska, který posuzoval i první výstavu ČSCHVK (tehdy ještě SCHP) před 15 lety v Pardubicích. Svod klisen, výběr hřebců i výkonnostní zkoušky se konají i v případě, že by se vyskytly nenadálé komplikace v příjezdu pana Zoeta. Připomínáme všem, kteří již přihlásili své koně, aby dbali na dodržení veterinárních podmínek (letos včetně výtěru z nosu na přítomnost herpesviru nebo očkování proti rinopneumonii). Řádná uzávěrka přihlášek na výstavu i výkonnostní zkoušy je již tuto neděli 6. 6. 2021.

Členská schůze se bude konat v sobotu 3. 7. 2021 od 11.00h v Penzionu u Svatého Jana ve Svobodných Dvorech. Bude voleno nové složení předsednictva ČSCHVK i rady Plemenné knihy, takže doufáme ve Vaši účast. Budeme se řídit platnými obecnými pravidly pro pořádání hromadných akcí. V případě nových omezení se pokusíme nechat schůzi v tomto datu proběhnout např. alespoň v on-line formě.
Všem, kteří jste ještě pro letošek neuhradili členské příspěvky, připomínáme, že máte stále ještě možnost je uhradit na účet svazu č. 206665411/0300.
Přejeme Vám krásný červen a těšíme se s Vámi na viděnou.