Menu Zavřeno

Novinky z Valné hromady ASCHK ČR

Ve čtvrtek 26. dubna 2012 se konala Valná hromada ASCHK ČR. Za ČSCHVK se zúčastnil Ladislav Bludský ml.  Zřejmě ještě aspoň letos zůstanou zachovány národní dotace (Akcelerační program). Do kontrolní komise ASCHK byla zvolena Marie Gregorová. A v roce 2011 jsme opět byli nejlépe hospodařícím svazem Asociace.

Ve čtvrtek 26. dubna 2012 proběhla Valná hromada ASCHK ČR. Za ČSCHVK se zúčastnil Ladislav Bludský ml. Pro nás možná nejzajímavější informace je ta, že zřejmě ještě zůstanou zachovány alespoň pro letošní rok národní dotace (Akcelerační program).

Do Kontrolní komise ASCHK byl na valné hromadě zvolen jeden z kandidátů za náš svaz: Marie Gregorová (viz e-mail, který jsme všem rozesílali 12. dubna). Dále se hlásil také náš dlouholetý člen Miloš Podaný. Podmínkou bylo vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomické nebo právnické. Kontrolní komise se schází nejméně jednou za rok a probírá výdaje a příjmy asociace. Děkujeme oběma, že projevili zájem.

Pozitivní tečku pak tvořil fakt, že je ČSCHVK prý stále nejlépe hospodařícím svazem v rámci Asociace. Jako jediní jsme v roce 2011 skončili opět s rozpočtem v plusu.