Menu Zavřeno

Seznam hřebců

Seznam velšských plemeníků v české PK:

Seznam je aktualizován na požádání majitelů a držitelů jednotlivých hřebců. Chcete-li, aby zde byl uveden i Váš plemeník, pošlete nám prosím e-mail na info@welsh-cz.cz, nejlépe s odkazem na Vašeho hřebce v on-line databázi ASCHK a s uvedením Vašeho požadavku. Prosíme majitele také, aby nás upozornili, pokud jejich hřebec již nepůsobí v české plemenné knize (např. uhynul či byl vykastrován), bude vymazán. Děkujeme.

On-line databáze ASCHK ČR je průběžně aktualizována. Pokud je hřebec nově uchovněn, objeví se tento údaj v databázi zpravidla až po nějaké době. V případě nejasností nebo rozporu ve Vaších údajích a údajích v plemenných knihách on-line prosím kontaktujte nejprve ASCHK (nikoli ČSCHVK) na e-mailu info@aschk.cz. Uveďte vždy jméno koně, URL (adresu) konkrétního rodokmenu a přesný popis problému.

FOTO: ČSCHVK má částečný přístup do on-line databáze ASCHK ČR a může vložit jednu fotografii Vašeho koně. Máte-li zájem o tuto službu, pošlete prosím kvalitní fotografii Vašeho (dospělého) koně, nejlépe v zootechnickém postoji a konkrétní odkaz v on-line databázi na info@welsh-cz.cz, případně na AvVuuren@seznam.cz. Děkujeme.

Poslední aktualizace: leden 2017


SEKCE A

2613 A.K’s-Granat
1989 Arvalon Piccolo
1894 Bernard
2830 Bohemian Freyr
1993 Calamity Zuriel Casanova
1221 Cellwen Xeros (GBR)
1712 Centannial Ramon (NLD) vykastrovaný
2820 Dollom Stormchild
1008 Friarly Golddust
2083 Friars Golden Mark
2231 Friars Mister Fox
2178 Friars Royal Surprise
498 Gilfach Happy Boy
1274 Gleiniant Cayenne vykastrovaný
2129 Goldmane Red Alert
1005 H-S Gigolo
2223 Kastanjehof Mr Cool (NLD)
1803 Langevoren Rhion (NLD)
1313 Limetree Qui-Gon Jinn
1223 Llanfrechfa Celebration
2012 Marah Mathias (CZE) vykastrovaný
2099 Mischel Rainy (CZE)
576 Pando
2819 Patrick
2219 Penboeth Persia
1298 Trawel Aramis (OS)
935 Trawel Artuš (OS)
2080 Trawel Redy (CZE)
1540 Trawel Rival (CZE) vykastrovaný
1714 Trawel Rum Punch (CZE)
1311 Trefynys Casanova
1939 Windhoek’s Giavanni
2154 Zonneweide Mercury

SEKCE B

1822 Alexander
1047 Apollon Cedrik vykastrovaný
2731 Avar
808 Basco
1770 Bohemian Florian Harley
920 Bonsay
1144 Breeton Stone
2037 Feerwerder Single Landlord
1301 Frankenhoehs Amor
1242 Hilin Harold (pouze mražené semeno)
1888 Hil Yeti
2927 Chester
2244 Chicco-R
1312 Jula Royal Pearl
1823 Karlen Edmond
2638 Karlen Geronimo
2537 Karlen Jolly Joker
1713 Markeres Bart
2139 Marons Valentino
867 Moorkieker Gawain
1861 Moorkieker Goya
1827 Prigo’s Frisbee
1305 Stonefield Merlin
678 Schönbrunn Landgraf
1783 Zwaluwenburg’s State of Art

SEKCE C

1193 Blaengwili Bonheddwr
1802 Cobmels Synod Haf (OS)
1237 Dollom Sir William (OS)
578 French Syd Ganymed
1767 Honey Bee’s Jomingo
1862 Nebo Luka (GBR)
2970 Sackville Sambo
1484 Swalesmoor Tango (GBR)

SEKCE D

1893 A.C.Golden Boy
1526 Angelis Angelo (CZE)
2056 Angelis Desmond (CZE)
1256 Arvalon Appollo (IR) 109
1695 Arvalon Golden Meredith (GBR)
1408 Bryncadno Fflamddwyn (GBR)
1447 Dollom Welsh Monarch (OS)
2703 Gwenllan Ben (GBR)
2153 Horeb Billy Boy
1869 Horeb JD (GBR)
2833 H-S Lord Thomas (OS)
1410 Jebeth Tempal One
2224 Karlen Hemingway
1511 Limetree Invasion (CZE)
2092 Limetree Vain
1877 Limetree Why So Serious? vykastrovaný
2198 MBS Flying Rocket
2150 Menai Cardi’s Image
887 Menai Countryman
2181 Menai Master Imp
1009 Menai Stan Beynon (GBR)
1880 Menai Supremacy
1446 Mischel Black Fabian (OS)
2230 Mischel Fiery Jack
2116 Mischel Chimera Tywysog vykastrovaný
1505 Mischel Little Elphoe
2148 Mischel Sparkling Image
1801 Nebo Benson (GBR)
1921 Pretoria Esprit
1048 Pretoria Ramirez (OS)
1376 Pretoria Ratan (OS)
1754 Pretoria Raven (CZE)
1841 Pretoria Ryn (CZE)
1820 Rhencullen Wizard vykastrovaný
1405 River Return
2984 Seven Mornings Brenin (OS)
1545 Taraco Bendigo (GBR)
2057 Terackie Incandescent Flame
2176 Trawel Casper
1448 Vazan Cymro Du
1922 Vazan Don Daggo

WELSH PART-BRED

2894 Ben Jamin
622 Borek-Matouš
1290 Dollom Countryboy (OS) vykastrovaný
1375 Dollom Valmont (CZE)
1421 Fain (3437)
878 Grey
1296 Grym
423 Ideal
2848 Indián
502 Jup
1222 Lucky
2573 Luky
2758 Melír
1352 Mikeš
1353 Mil Fred
767 Morgan
1642 Ojoetsjni’s Grevenrit vykastrovaný
Orchard Boginov (pouze mražené semeno)
5163 Orchard Red Prince (pouze mražené semeno)
625 Orri Gepard
665 První
1057 Sahib
450 Sam
979 Sam
695 Schoenbrunn Tygr
347 Schoenbrunn Tyke
1730 Siambo
680 Silwestr
980 Syngold’s Lyncort ?
877 Topas
2816 Tori Gepard
2759 Tým
758 Waddenhoek’s Colin
919 Wanton’s Anthony
2115 Zaval v.h. Enkershof